18 Mart 2009 Çarşamba

YENİ YAŞAM MEDİTASYONU

YENİ YAŞAM MEDİTASYONU

Eski sistemler ve sistemin içindeki yapılar, yeni Dünyadaki, Yeni yaşamlarımızın oluşması için, yine sistemin içindeki bizler tarafından bizlerin SEÇİMLERİ, seçimlerimizin sonucunda sözlerimiz, eylemlerimiz ve nihayetinde Niyetimizdeki duruşumuzla, yıkılmakta ve Yeni Ol’An her An’da görünüşe çıkmaktadır.

Gündönümü yaklaşırken, kendim olarak Yeni Yaşama bilinçli adım atmak ve Yeni Yaşamın Niyetinde kararlı bir şekilde odaklanmak için ve kendimle birlikte tüm dünyanın; sevgiyle bereketle huzurla, yeni yasamina gecisi icin “Yeni Yasam” meditasyonu yapmaya niye ettim. (herkes kendi adına yeni yaşam meditasyonunu yaptıgında tüm dünya adına da yapmış olur)

Meditasyona katılmak isteyen Dostlarıma da sevgiyle haber veriyorum…
20.03.2009 saat (Başlangıç Saati) 23:50 – 00:10 (Bitiş Saati) 20 dakika
21.03.2009 saat (Başlangıç Saati) 23:50 – 00:10 (Bitiş Saati) 20dakika
22.03.2009 saat (Başlangıç Saati) 23:50 – 00:10 (Bitiş Saati) 20 dakika

Niyet: Şimdi Burada; bundan sonra Yaşamın yüksek realitelerinde sevgiyle tekâmül etmeyi seçiyorum. Yeni Yaşamımın, yüksek veçhelerini deneyimlediğim yaşamıma sevgiyle adım atıyorum. “Kalbimin Gerçeği” ve Evrensel akışla hizalanmış olarak yaşama Arzumu onurlandırıyorum. Ve onaylıyorum. Tam bütün ve dengede Ol’duğumu onaylıyorum. Yaşamı Sevgi, Neşe ve Sevinç olarak kabul ediyorum.

Düşleme; Kendimizi ışıkla sarıyoruz. Altın bir ışık topu içindeyiz. Niyetimizi meditasyona başlamadan önce birkaç defa okuyoruz (meditasyona başladıktan sonra sadece okumuş olduğunuzu hatırlamanız yeterlidir). Altın ışık topunun içinde “Yeni Yaşamımız” için ettiğimiz niyetlerin hissedişinde ve bilişinde kalalım. Bundan sonra Yeni Yaşamımızdayız. Niyet başlangıçtır. Kalbimizde odaklanmış olarak kalalım. Her An’da karlılıkla niyetinizde ve farkındalığında kalmanız yeni yaşamın matrixini içinizde ve dışınızda enerji hatlarıyla örecektir (enerji hatlarından maksat yaşamınızın kurgusu ve yeni hikayesi bu doğrultuda gelişecektir. Gelişim Niyetinizde durma gücünüz ve farkındalığınızla orantılıdır. Gücünüzü ışığınızı içsel samimiyetinizden ve dürüstlüğünüzden ve “Kendinizin” bilgisinden ve sevgisinden ve Dostlarınızdan alabilirsiniz.)

Tavsiye; Sizlere yardımcı olabilecek kavramların bulunduğu yazıları buradan okuyabilirsiniz.
http://gnldergahi.blogspot.com/, http://evrenselinsan.blogspot.com/

HEPİMİZİN YENİ YAŞAMI, KALBİMİZDE DÜSLEDİGİMİZ GİBİ, HEPİMİZİN EN YÜKSEK HAYRINA GERÇEK OL’SUN

Sevgiyle
Nilgün Nart

Hiç yorum yok: